E

Erika

Filmstonez - tai buvo būtent tai, ko mes ieškojome.
Pamatėme video youtube svetainėje ir tai buvo taip nepaprasta... Pasitarėme su tada dar būsimu vyru, kad mums labai patinka stilius, siūlomos sąlygos ir nusprendėme, kad ir mes norime būtent taip įamžinti savo pasakišką dieną.
Vestuvių dieną dirbti buvo taip smagu, atsipalaidavome, net pamiršome, kad kažkas nuolatos laksto aplink mus su kamera.
Gavome galutinį rezultatą praėjus maždaug 3 mėn. nuo vestuvių dienos. Prisipažinsiu, tikrai abu su vyru sėdėjom apsiašaroję, nes buvo daug gražiau, nei galėjome tikėtis. Video parodėme artimiesiems - jie taip pat buvo sužavėti.
Rekomenduojam 100%. Jei kada reikėtų videografo paslaugų - tik Romualdas ir daugiau nieko kito, vienareikšmiškai.
Ačiū labai dar kartą už puikų darbą!

S

Simona

Rekomenduojame, puikus bei supratingas žmogus, suprato tai ko norime, bet gavome dar daugiau nei tikėjomės, Ačiū, jog ši diena liko įamžinta❤️  

A

Aliona

Romualdas įamžino mūsų gražiausią šventę — vestuves. Jis ne tik sugebėjo pranokti mūsų lūkesčius sukurdamas nerealų ir nestandartinį vestuvinį video, bet buvo atviras naujoms idėjoms, nufilmavo mūsų vestuvinius įžadus laukuose ir tai įterpė į galutinį video. Mūsų vestuvinė fotosesija buvo labai maloni ir nevarginanti, su Romualdu pavyko maksimaliai atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis mūsų diena. Ačiū Jums ir sėkmės džiuginant žmones ir fiksuojant jų svarbias gyvenimo akimirkas!  

E

Edita

Esame labai patenkinti atliktu darbu. Patys nustebome kaip puikiai padarytas video, jausmingas, linksmas, sudėti svarbiausi akcentai, nebuvo nieko, kas mums nepatiktú ar būtù nuobodu žiūrėti. Profesionalas! Gražiausi prisiminimai išsaugoti nuostabiai. Labai dėkingi! Ir tikrai rekomenduojame kitiems.  

G

Gintarė

Stipriai rekomenduojame! Kodel? Visu pirma buvo taip lengva ir paprasta komunikuoti, 100% profesionalumas ir įsiklausymas ir norus ir poreikius. Taip pat prisitaikymas prie pasikeitimu prieš pat vestuves, sugebėjimas adaptuotis ir sukurti mums 100% patinkanti rezultata! Šiluma, originalumas ir profesionalumas — garantuotas. visos akimirkos buvo užfiksuotos subtiliai ir įformintas video įraše su visomis emocijomis! Ačiū dar karta!  

E

Eglė

Esame labai laimingi pasirinkę būtent šį filmuotoją!  Gavome tai ko tikėjomės ir net daugiau: nuolatinis bendradarbiavimas tiek prieš šventę, tiek po jos; šventės metu tiesiog nepastebimas, bet filmukuose pateikta viskas iki smulkmenų; filmukai paruošti labai greitai bei kokybiškai; darbai romantiški, šiuolaikiški ir net linksmi — visiškai KITOKS požiūris į vestuvinį filmą nei kitų; gavome daug patarimų, bet buvo atsižvelgta ir į mūsų norus. Džiaugiamės atradę Filmstonez!