S

Sandra Brusokė

Mes ilgai nesvarstėme kas įamžins mūsų dieną - ir tai buvo pats geriausias mūsų pasirinkimas. Romualdas savo darbą atliko nepriekaištingai. Likome sužavėti vestuvių klipu, kurį norisi vis žiūrėti iš naujo. Subtilumas, skonis, dėmesys detalėms - tai Romualdo dėka tapo akcentu mūsų video montaže. Ne tik mes, bet ir mūsų svečiai, artimieji ir pažįstami liko sužavėti. Didžiausi komplimentai ir rekomendacijos, kito tokio žmogaus su geru skoniu detalėms nebūtume radę. Pats Romualdas labai paprastas ir jaukus žmogus, prie jo lengva atsipalaiduoti ir rasti tinkamą ,,kampą'' ar tinkamus momentus. Viskas vyko sklandžiai ir bendraujant atrodė lyg būtume pažįstami, o tai didelė vertybė, nes leido mums atsipalaiduoti tokią svarbią ir jaudinančią dieną. Dėkojame, kad padarė mūsų dieną dar įsimintinesnę. Aukštas lygis. Džiaugiamės atradę Filmstonez, tai vienas geriausių pasirinkimų jei norite atsipalaiduoti ir turėti gražiausius vestuvių prisiminimus! :')

J

Justina

Mūsų nuostabusis videografas. Be galo esame laimingi pasirinkę Filmstonez mūsų svarbiausios šventės įamžinimui, nes tik pamatę Jo kuriamus video likome maloniai nustebinti. Išjausta kiekviena akimirka, pagautos gražiausios detalės ir netgi mažos detalės, kurias tikrai nevisi pastebi, bet jos taip papuošia ir pagyvina video bei padaro jį tokiu išskirtiniu, papasakota istorija nuo pradžių iki galo. Vestuvių filmukai tikrai kitokie, nebanalūs, tikri meno kūriniai 😍 Mūsų vestuvių filmukas sulaukė labai daug komplimentų, taip viskas jautru ir tikra, ilgasis filmukas dar nuostabesnis už trumpąjį.
O Romas išvis nuostabus žmogus, net instagram reelsą susuko paprašius, be galo malonus bendravimas ir nuoširdus dėmesys klientui. Džiugu, kad žmogus taip myli savo darbą ir tas tikrai jaučiasi. Sunku net patikėti, kad dirbdamas vienas sukuria tokius stebuklus, esate tikras menininkas. Esame sužavėti galutiniu rezultatu ir laimingi. Labai esame dėkingi Filmstonez už atliktą darbą ir padovanotas nuostabias emocijas ❤️❤️❤️ Labai labai rekomenduojame visiems, tikrai liksite sužavėti!

E

Erika

Filmstonez - tai buvo būtent tai, ko mes ieškojome.
Pamatėme video youtube svetainėje ir tai buvo taip nepaprasta... Pasitarėme su tada dar būsimu vyru, kad mums labai patinka stilius, siūlomos sąlygos ir nusprendėme, kad ir mes norime būtent taip įamžinti savo pasakišką dieną.
Vestuvių dieną dirbti buvo taip smagu, atsipalaidavome, net pamiršome, kad kažkas nuolatos laksto aplink mus su kamera.
Gavome galutinį rezultatą praėjus maždaug 3 mėn. nuo vestuvių dienos. Prisipažinsiu, tikrai abu su vyru sėdėjom apsiašaroję, nes buvo daug gražiau, nei galėjome tikėtis. Video parodėme artimiesiems - jie taip pat buvo sužavėti.
Rekomenduojam 100%. Jei kada reikėtų videografo paslaugų - tik Romualdas ir daugiau nieko kito, vienareikšmiškai.
Ačiū labai dar kartą už puikų darbą!

S

Simona

Rekomenduojame, puikus bei supratingas žmogus, suprato tai ko norime, bet gavome dar daugiau nei tikėjomės, Ačiū, jog ši diena liko įamžinta❤️  

A

Aliona

Romualdas įamžino mūsų gražiausią šventę — vestuves. Jis ne tik sugebėjo pranokti mūsų lūkesčius sukurdamas nerealų ir nestandartinį vestuvinį video, bet buvo atviras naujoms idėjoms, nufilmavo mūsų vestuvinius įžadus laukuose ir tai įterpė į galutinį video. Mūsų vestuvinė fotosesija buvo labai maloni ir nevarginanti, su Romualdu pavyko maksimaliai atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis mūsų diena. Ačiū Jums ir sėkmės džiuginant žmones ir fiksuojant jų svarbias gyvenimo akimirkas!  

E

Edita

Esame labai patenkinti atliktu darbu. Patys nustebome kaip puikiai padarytas video, jausmingas, linksmas, sudėti svarbiausi akcentai, nebuvo nieko, kas mums nepatiktú ar būtù nuobodu žiūrėti. Profesionalas! Gražiausi prisiminimai išsaugoti nuostabiai. Labai dėkingi! Ir tikrai rekomenduojame kitiems.  

G

Gintarė

Stipriai rekomenduojame! Kodel? Visu pirma buvo taip lengva ir paprasta komunikuoti, 100% profesionalumas ir įsiklausymas ir norus ir poreikius. Taip pat prisitaikymas prie pasikeitimu prieš pat vestuves, sugebėjimas adaptuotis ir sukurti mums 100% patinkanti rezultata! Šiluma, originalumas ir profesionalumas — garantuotas. visos akimirkos buvo užfiksuotos subtiliai ir įformintas video įraše su visomis emocijomis! Ačiū dar karta!  

E

Eglė

Esame labai laimingi pasirinkę būtent šį filmuotoją!  Gavome tai ko tikėjomės ir net daugiau: nuolatinis bendradarbiavimas tiek prieš šventę, tiek po jos; šventės metu tiesiog nepastebimas, bet filmukuose pateikta viskas iki smulkmenų; filmukai paruošti labai greitai bei kokybiškai; darbai romantiški, šiuolaikiški ir net linksmi — visiškai KITOKS požiūris į vestuvinį filmą nei kitų; gavome daug patarimų, bet buvo atsižvelgta ir į mūsų norus. Džiaugiamės atradę Filmstonez!